REGIO KUP
  • pro citlivé části
  • také pro dívky
  • rovnováha, svěžest a prevence


PH 5,5 Sensitive - minerál a bílé květy


Nový vzorec Mantovani je ultra jemný, s pečlivě vybranými přísadami a vůněmi, aby se minimalizovalo riziko senzibilizace intimních partií.

S bisabololem a kyselinou mléčnou pomáhá udržovat fyziologickou rovnováhu intimní oblasti a přitom respektuje její pH.

Mantovani sesitive je optimální produkt, vhodný pro citlivé části. Fyziologické pH je také ideální pro dívky.*Testováno pod dohledem katedry interního lékařství a léčebné terapie univerzity v Pavii.


Testováno na nikl, obsahuje méně než 0,00001%


Ingrediets:

Aqua, sodium laureth sulfate, cocamidipropyl, betaine, sodium chloride, parfum centaurea cyanus flower extract, talc, oryza sativa starch, oryza sativa bran oil, hydrolyzed rice protein, sodium dilaureth-7 citrate, bisabolol, C12-13 alkyl lactate, Peg-6 caprylic/capric glycerides, propylene glycol, xanthan gum, sodium lactate, lactic acid, phenoxyethanol, sodium benzoate. 


Pro externí použití, nepijte.

Kosmetika - vlasy 02

  • Kód výrobku: Kosmetika - tělo 10
  • Dostupnost: Na skladě
Nový vzorec Mantovani je ultra jemný, s pečlivě vybranými přísadami a vůněmi, aby se minimalizovalo riziko senzibilizace intimních partií. S bisabololem a kyselinou mléčnou pomáhá udržovat fyziologickou rovnováhu intimní oblasti a přitom respektuje její pH. Mantovani sesitive je optimální produkt, vhodný pro citlivé části. Fyziologické pH je také ideální pro dívky.

79 Kč

  • Cena bez DPH: 79 Kč